گردشگری سلامت

از برگزیدگان گردشگری سلامت تجلیل شد

سلامت نامه – در نخستین روز از چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی از پنج برگزیده صنعت گردشگری سلامت در پنچ بخش مختلف تجلیل شد.  

در بخش بیمارستانی، بیمارستان تخصصی کیش، در حوزه خدمات گردشگری درمانی شرکت “مای تراول” آذربایجان، در حوزه کلینیک زیبایی، کلینیک زیبایی رویان، در بخش کلینک های دندانپزشکی، کلینیک آفاق و در خدمات رسانه ای نیز نماینده از از کشور عمان از برگزیدگان این دوره کنگره بین المللی سلامت بودند.

این کنگره با حمایت مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، وزارتخانه ها و تشکل های فعال در حوزه سلامت در عرصه های ملی و بین المللی در شهر تهران برگزار شد.

برگزار کنندگان این کنگره اظهار امیدواری کردند که علاوه بر انجام وظایف مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی  در زمینه توسعه شبکه ارتباطی فعالان سلامت جهان اسلام، به صورت ویژه مورد بهره برداری بخشهای خصوصی جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد.

با توجه به رقابت و فعالیتهای جدی کشورهای پیشرو در حوزه سلامت انتظار می رود با مشارکت عمومی و نقش آفرینی موثر همه بخشهای دولتی و خصوصی جلوه ای منحصر به فرد از توانمندیهای بالقوه جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت ارائه گردیده و منجر به توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت با سایر کشورهای اسلامی شود.

در این کنگره از روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ به مدت سه روز در هتل هما تهران میزبان علاقمندان به صنعت گردشگری سلامت است، نمایشگاه فعالان گردشگری سلامت از کشورهای اسلامی به معرفی دستاورهای خود می پردازند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن