افزایش آگاهیسنجش آگاهی

افزایش آگاهی از ویروس کرونا / پرشسنامه سنجش آگاهی

با افزایش آگاهی از بیماریهای مختلف می توان از سلامت خود و اطرافیان محافظت کرد. از جمله این بیماریها که امروز کشورهای مختلف جهان از جمله ایران را تحت تأثیرات خود قرار داده، بیماری ناشی از ویروس کرونا است.

شما میزان آگاهی خود از ویروس کرونا که به دلیل مرموز بودن تاکنون افراد زیادی را آلوده کرد و داروی قطعی برای درمان آن هنوز به وجود نیامده است، را می توانید از طریق این پرسشنامه مورد سنجش قرار دهید.

با اسکن کردن این کد QR نیز می توانید از طریق موبایل به پرسشنامه سنجش آگاهی ویروس کرونا پاسخ دهید.

در این پرسشنامه که با هدف افزایش آگاهی طراحی شده است، ضمن پاسخ به برخی سئوالات در خصوص نحوه کسب اطلاعات و ارزیابی آنها توسط مخاطب، علائم و نشانه های این بیماری مورد پرسش قرار گرفته اند.

پرهیز از ترس بی مورد در ارتباط با ویروس کرونا

تاکنون ۸۲ هزار و ۵۸۸ تن در جهان به ویروس کرونا آلوده شده اند. این در حالی است که دو هزار و 814 تن از این تعداد جان خود را از دست داده و 33 هزار و 345  تن دیگر نیز بهبود یافته اند.

در کشور چین که کرونا از آن شیوع پیدا کرده است تاکنون ۷۸ هزار و 514 تن به این ویروس مبتلا شده اند که دو هزار و 747 تن از آنان جان خود را از دست داده اند.

بیشترین افراد مبتلا به این ویروس در کشور‌های چین، کره جنوبی و ایتالیا  بوده اند.

در حالی که آمار مربوط به تلفات کرونا در کنار نبود واکسن و درمان قطعی برای مقابله با این ویروس، اثرات منفی بر روحیه بسیاری از افراد دارد، اما برخی نیز در تلاش هستند تا با راه اندازی پویش های مختلف، انرژی مثبت به جامعه ترزیق نمایند.

متخصصان معتقدند که حس نشاط، انرژی بخشی در سطح جامعه  و پرهیز از ترس بی مورد می توان عملکرد موفق تری در مقابله با ویروس کرونا داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن