رسانه و سلامت
اخبار سریع

نشست رسانه ها و کنشگری در حوزه سلامت برگزار می شود

پژوهشکده مطالعات فرهنگی و ارتباطات با هدف آشنایی با نقش رسانه ها در سلامت اقدام به برگزاری سلسله نشست های رسانه و سلامت نموده که نخستین برنامه آن با عنوان “رسانه ها و کنشگری در حوزه سلامت” روز یکشنبه هفتم مهرماه برگزار می شود.  

با گسترش و توسعه ارتباطات و ظهور رسانه‌های تعاملی جدید و تعدد وتکثر آنان، نظام ارتباطی و رسانه ای تنها نقش اطلاع سانی و تحلیل اخبار و رویدادهای روز را عهده دار نیست، بلکه به امکان و فرصتی برای بررسی فرآیندها، موضوعات و مسائل و راهبردهای، مهم و ریشه ای اجتماعی تأثیرگذار بر کیفیت و سلامت زندگی فردی و اجتماعی تبدیل شده اند.  

استفاده از ارتباطات و رسانه ها در حوزه سلامت عملاً منجر به ایجاد و افزایش توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ارتباطی همه سیاستگذاران، برنامه ریزان،  متخصصان بهداشت و کار‌شناسان ارتباطات-رسانه در روند شناسایی زمینه‌ها، مجاری و تدوین و اجرای برنامه های سلامت‌محور می‌شوند.

برهمین اساس در سلسه نشست هایی موضوع رسانه ها و سلامت، تجربه های جهانی و درس های ایرانی مورد توجه قرار می گیرد.

در این نشست که از ساعت 14 تا 16 روز هفتم مهرماه در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود، دکتر منصور ساعی عضو هیاء علمی پژوهشگاه علوم انسانی، آزاده سالمی و حبیب راثی هر دو از پژوهشگران حوزه ارتباطات سلامت به بیان دیدگاههای خود می پردازند.

شرکت در این نشست برای عموم آزاد است.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن